Контакт - Кси Da Електроника (Хонг Конг) копродукции, ООД
Ефикасно Еден-стоп Набавка на електронски компоненти
 • Duhuixuan· Century Building,Futian District, Shenzhen, China
 • Контактирајте не

  Онлајн Цитат БАРАЊЕ
  Заврши подолу форма, со цел да се добие еден цитат од XIDA Electronics.Required полиња се означени со ѕвездичка (*)

  XI DA ELECTRONICS (HK) CO., ОГРАНИЧЕНО

  • con_sns01
  • con_sns02
  • con_sns03
  • con_sns04
  • con_sns05
  WhatsApp Онлајн Chat!