Ефикасно Еден-стоп Набавка на електронски компоненти
 • Duhuixuan· Century Building,Futian District, Shenzhen, China
 • услуги

  решенија

  XIDA Електроникс не е само снабдувач на едношалтерски електронски компоненти, но, исто така плаќа повеќе внимание на услуги ви се потребни при користење на производите. Од своето основање, компанијата има обезбедено оригинални електронски компоненти и техничка поддршка на корисници од 20 + индустрии.

  На Клиентите Ние им служи на

  за нас

  XIDA Електроникс е глобален снабдувач на производи, услуги и сеопфатни решенија за клиентите во електронските компоненти индустрија и имаат долгогодишно искуство во областа на телекомуникациите, информациони системи, транспорт, медицински, индустриски и потрошувачка електроника производи.

  Од своето основање пред повеќе од 20 години, компанијата секогаш се придржува до принципот на "прв клиент" и има за цел да се "донесе максимум бенефиции за корисниците" преку обезбедување на своите клиенти со највисок квалитет и повеќето конкурентни цени на производи и услуги . XIDA Electronics е посветена на обезбедување на клиенти со сигурен и високо-квалитетни оригинални компоненти со оригинално пакување.

  • 350+

   Електронска компонента
   Овластувања Производител
  • 15,000+

   место резерви
  • 4,500㎡ +

   Магацински
  • 7 * 24

   часовна услуга
  WhatsApp Онлајн Chat!